Ogłoszenie – 27 sierpnia 2017 – XXI Niedziela Zwykła

1. Kończy się czas wakacji dla uczniów. Z tej racji spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego dla nich 1 września od 17:30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 7:30 i od 17:30. Po mszy o 8:00 wizyty u chorych.     a. Pierwszy piątek miesiąca to jednocześnie 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Na mszy o 18:00 będziemy modlić się za wszystkie jej ofiary.
  3. Przyszła niedziela (3 września) to pierwsza niedziela miesiąca. Wymiana tajemnic różańcowych o 17:00, a po mszy o 18:00 procesja wokół kościoła. Zapraszmy asystę liturgiczną, panie do niesienia feretronów, panów do niesienia chorągwi.     a. W przyszłą niedzielę, jak zawsze w pierwszą miesiąca w roku szkolnym po każdej mszy ministranci będą zbierać do puszek ofiary na obiady dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszych szkół.
  4. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września w poniedziałek. Na mszy o 16:30 modlić się będziemy o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla uczniów naszej szkoły podstawowej i naszego gimnazjum. Do udziału w tej mszy zapraszamy uczniów z rodzicami, dyrekcję naszych szkół, poczty sztandarowe i grono pedagogiczne.
  5. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli mieszkańców gminy Brusy swoimi z serca przekazanymi darami.
  6. W przyszłą niedzielę 3 września, po mszy o 10:00 ksiądz proboszcz z młodzieżową wspólnotą wolontariuszy "Andiamo" uda się na pielgrzymkę do Rzymu. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb naszego parafianina śp. Arkadiusza Bauma (50 lat). Wieczny odpoczynek...