OGŁOSZENIE – 10 września 2017 – XXIII Niedziela Zwykła

1. W minioną niedzielę na obiady dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszych szkół zebrano kwotę 720 zł. Bóg zapłać za popieranie tej akcji.
  2. Dziś po mszy o 18:00 spotkanie popielgrzymkowe dla młodzieżowej wspólnoty "Andiamo" w sali duszpasterskiej.
  3. Dziś również na mszy o 10:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych, a w przyszłą niedzielę 17 września na mszy o 10:00 odbędzie się przyjęcie do grona ministrantów pięciu kandydatów.
  4. Już teraz zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się w klasie  trzeciej do pierwszej komunii świętej na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przyszły czwartek 21 września o 19:00 w kościele.