3 września 2017 – 22 Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O 17:00 wymiana tajemnic różańcowych, a po mszy o 18:00 procesja wokół Kościoła.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca tradycyjnie w roku szkolnym ministranci po każdej mszy zbierają obiady do puszek na obiady dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszych szkół. Bóg zapłać za popieranie tej akcji.
  3. Jutro, w poniedziałek 4 września o 16:30, msza na rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, rodziców, dyrekcji obu szkół, z udziałem pocztów sztandarowych i grona pedagogicznego. Zapraszamy.
  4. Dziś, po mszy o 10:00, Ksiądz Proboszcz wraz z grupą młodzieży ze wspólnoty wolontariuszy "Andiamo" rozpocznie pielgrzymkę do Rzymu. Módlmy się o trwałe duchowe owoce tej pielgrzymki.
  5. W przyszłą niedzielę, 10 września, na mszy o 10:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Zaś za dwa tygodnie, w niedzielę 17 września, na mszy o 10:00 odbędzie się przyjęcie do grona ministrantów pięciu kandydatów.
  6. W sierpniu wyremontowaliśmy kaplicę, odgrzybiona została i pomalowana kopuła oraz ściany kaplicy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. W przyszłą niedzielę taca na ten cel.